NEWBOLER 3 in 1 Dviračio Šviesos Dviračio Kompiuteris Žibintuvėlis LED Dviračio Priekinis Žibintas Dviračių Ragų Vandeniui USB priekinis žibintas Jojimo Lempos

w772

Nauja prekė

€42.16 €21.50

Žymos: dviračių indukcijos, didelis dviračių žibintai, mažųjų dviračių šalmas led šviesos, dviračių priedai bendrieji, žiemos newboler, cubrebotas ciclismo, 12 led žibintai, dviračio šviesos, Lanter LED, lg likimo m153.

Dėmesio:Geriausias Būdas Įrengimas

Geriausia montavimo padėtį magnetas yra ant dviračio stipinų.Viršuje dviračių kalbėjo turi neapvalaus struktūra.Po magnetas yra užrakintas, tai bus ne mostas pirmyn ir atgal, ir belaidžio ryšio signalas yra stabilus.Atstumas tarp magneto ir daviklio turėtų būti palaikoma apie 6mm.Jei jis yra per arti, ji gali tapti nestabili.Magnetas atitinka centro pozicija siųstuvas patiko nuotrauka parodė, ir signalas, yra stabilesnė ir tiksliai.Belaidžio paleidimo reikia 2032 mygtuką ląstelių.

Ar norite gauti ryškios dviračių šviesos važiuoti naktį ?Ar norite įspėti kitus automobilius ar vairuotojai metu dviračiu naktį ?Ar norite dviračių ridos pasiekti savo tinkamumą tikslų ?Jūs norite, kad garsiai dviratį bell padėti kitiems būti įspėjimas ?Ar jūsų rankenos nėra pakankamai atsarginių visų dalykėlių ?

NEWBOLER 3 1. Dviračių Priedai yra geriausias jūsų pasirinkimas.

Savybės

800 Liumenų Dviračio priekinis žibintas suteikia jums nuostabus matomumą ir išlaikyti saugaus atstumo, tamsoje.Dviračio spidometras su tikslaus sekimo dėl greičio ir atstumo padeda jums gauti daugiau įdomus savo dviračiu kelionę ar lengvai pasiekti savo tinkamumą tikslų. 120dB kalbėtojas aiškiai įspėti praeiviai vairuotojai ir automobiliai.Prašome mėgautis dviračių su šį nuostabų įtaisą į bet kuriuo metu jausti savo greitį!

Specifikacijos

Pavadinimas:NEWBOLER 3 IN 1 Dviračio Kompiuteris Ragų Šviesos Priekinis žibintas šviesumas: 800 liumenų Apšvietimo režimas: Didelis/Mažas/Flash Veiksminga diapazonas: 200m Elektroninių ragų: Apie 120 dB Garsas: 5 Garsai gali būti įjungtas Šviesos darbo laikas: 5~10hrs Kompiuterinių darbo laikas: 3000hrs Įkraunama Baterija: 4000mAh Įkrovimas: USB jungtį Įkrauti laikas: 4hrs Jutiklis baterija: CR2032 Jutiklio darbo laikas: 12months, 1val/dieną Atsparus vandeniui: IP65 Svoris: apie 145g Dydis: apie 110*40* 35 mm Spalva: Raudona / Mėlyna / Žalia / Juoda

Užsakymo variantai:

Atkreipkite dėmesį: paketas jums gauti yra tas pats, kaip parodyta paveikslėlyje.

Dviračių LED šviesos

800 Liumenų Dviračio priekinis žibintas suteikia jums nuostabus matomumą ir išlaikyti saugaus atstumo, tamsoje.Laidinė kontrolės arba Mygtuką, valdymo, paspauskite mygtuką "LED" pakeisti modelį arba paspauskite įjungti mygtuką ant kūno pakeisti modelį.Yra 4 režimai ryškumo. (1)100% ryškumo 1 Led; (2)100% ryškumo 2 Led jis taps iki 60% ryškumą, jeigu nėra judėjimo po 3 minučių; (3)60% ryškumo 2 Led; (4)2 Led flash, 2 Led uždarytas.

Doule T6 LED Prožektorius / Prožektorius

į rang dėl dėmesio, kad ryškiai daugiau, ilgiau, prožektorius, kad ryškiai daugiau platesnės.įsitikinkite, kad jums bus turėti aiškią viziją, naktį. 800 liumenų priekinis žibintas su 3 režimais(šviesus; silpna šviesa; flash;), super šviesus, suteikia jums nuostabus matomumą ir išlaikyti saugaus atstumo, tamsoje.

Dviračių Bell / Signalas

120dB kalbėtojas aiškiai įspėti praeiviai vairuotojai ir automobiliai.Laidinė kontrolės.Yra 3 rūšių garso režimo. 120dB.Ilgai paspauskite mygtuką "SPK" 8 sekundes, norėdami pasirinkti garso režimą, kad jūs norėjote.Tinka visų rūšių vartotojams.

Dviračio kompiuteris

Dviračio spidometras su tikslaus sekimo dėl greičio ir atstumo padeda jums gauti daugiau įdomus savo dviračiu kelionę ar lengvai pasiekti savo tinkamumą tikslų. 12 FUNKCIJŲ DVIRAČIO KOMPIUTERIS: top/dabartinis/vidutinis Greitis, atstumas, apšvietimas, LCD foninis apšvietimas, laikrodis, laikas, kalorijų, automatinis išjungimas/duomenų saugojimas, energijos taupymo ir t. t.;

Jungtis

Dviračio odometras jutiklis susisiekti su magnetinių bevielio ryšio, dviračių bell prisijungti kūno laidų .Darbo principas belaidžio ryšio versija belaidžio ryšio atstumas ne didesnis kaip 55 cm/colių 21.65 atstumas tarp magneto ir paleidimo turi būti 3 mm ar taip

Dviračio kompiuteris tikrinimo metodas

Būdas: Įdėkite kompiuterį į bazę.Tada, viena vertus, turi paleidimo, viena vertus magnetas.Požiūris magnetas prie paleidimo priemonės ir judėti aukštyn ir žemyn.Tai yra normalu, jei yra greičio rodmenys.(kaip nuotraukoje)

Kaip įdiegti magnetas ir paleidimo

Geriausia montavimo padėtį magnetas yra ant dviračio stipinų.Viršuje dviračių kalbėjo turi neapvalaus struktūra.Po magnetas yra užrakintas, tai bus ne mostas pirmyn ir atgal, ir belaidžio ryšio signalas yra stabilus.Atstumas tarp magneto ir daviklio turėtų būti palaikoma apie 6mm.Jei jis yra per arti, ji gali tapti nestabili.Magnetas atitinka centro pozicija siųstuvas patiko nuotrauka parodė, ir signalas, yra stabilesnė ir tiksliai.Belaidžio paleidimo reikia 2032 mygtuką ląstelių.

Atminties funkcija

Kai baterija yra maža, prašome įkrovimo laiką.Jei baterija visiškai išsikrovusi, ji bus sukelti visi duomenys bus visiškai prarasta.Gamintojo režimas bus atkurta po įkrovimo.Kelionė Distantance (DST) : Prašome ilgai paspauskite Maitinimo mygtuką 3 sekundes, aišku, DST, AVS, MXS, TM ir CAL vertė lygi nuliui.Dviračio šviesos ir kompiuteryje taip pat bus išjungti.Visi duomenys aiškus : Prašome nuspauskite "SET" ir "MODE" mygtuką 10 sekundžių norėdami ištrinti visus duomenis.Kaip iš naujo nustatyti apskritimo ilgis, svoris, laikrodis : Laikyti Paspauskite MODE mygtuką ir NUSTATYKITE mygtuką 5 sekundes, tuo pačiu metu, priimančioji pradeda nustatymo valstybės.

Ryškios šviesos atgal

2.1 " didelis ekranas, LCD ekranas su nuolatinių apšvietimas,galite skaityti skaitmeninės aiškiai gilią tamsią naktį ar per ilgą tunelį.Laikyti paspauskite SET mygtuką 2 sekundes, kad įjungtumėte, išlaikyti paspauskite SET mygtuką 2 sekundes, kad išjungtumėte.

Puikiai atsparus vandeniui ir dulkėms veiklos

Laikyti ryškus net staiga lietaus metu dviračiu , nesijaudinkite, ji bus sugriauta per blogas oras .

  • Montavimo Rodymas: rankenos
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Sertifikavimo: CE
  • Prekės Pavadinimas: NEWBOLER
  • Modelio Numeris: Bycicle Šviesos 015
  • Maitinimo Šaltinis: Baterija
Ostroverhovaalla
2020-11-30
5/5
Good product. The goods arrived in 19 days.
Robymagda
2021-01-02
5/5
delivered quickly in good packaging. usb difficult to access because of the color decoration. simple assembly. the double mount bracket should be longer as it collides with the handlebar central mount. good quality light, which heats at high power. measured capacity of 4129mAh. very satisfied.
Vitor17 Cardoso
2021-01-11
5/5
very nice product and very fast shipping
Gkashkan Anton1986q
2021-01-05
5/5
Very strong light but the horn is very weak. The speedometer looks OK. Put the backlight in manual and not know as back to the automatic.
Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai

Tendencijos.